Modele fundesh per vere

Trendi me i Fundit i fundeve duket qe eshte ai i lekure matérialité. Shpesh ATO cilesohet si Funde verore, por qe ATO Mund te Vishen dhe gjate Stines se dimrit. Kombinimi eshte ai QE i ben ATO te veçante dhe Ju JEP nje pamje ndryshme. Kjo gjatësi reflekton elegancën një siluetë femërore dhe Luks. Shembulli Tipik i Tyre është aktorja Audrey Hepburn me Christian Dior Duke u kthyer në magjepsjen e viteve 40 dhe 50. Për një natë në Disko, APO në një Restorant élégante osë thjeshtë për të ngritur një dolli me miqtë tuaj, Këtu do t`IU prezantojmë mini-veshjet më sensuale dhe më të çmuara për sezonin vjeshtë-dimër. KY Trend u popullarizua në fillim të viteve` 70 dhe si Gjithmonë, Moda ka përsëritur veten dhe fundet midi janě kthyer në një nga veshjet e pavdekshme dhe domosdoshme për vitin 2018. Pëlhurat janě nga më të ndryshmet: mëndafsh, lëkurë, Lesh ETJ. Ndërsa Gjatësia është minimale Duke na nxjerrë kështu në PAH këmbët Tona.

Gjate stinës se Ftohte te vishni Funde është e vështirë sepse përveç se është një chrisadamyk e Ftohte dhe e lagësht Ju duhet te gjeni GetAt e përshtatshme. ATO Mund te Vishen ne Pune dhe gjate fundjaves, Ku me Pak imagjinate Mund t`i shnderroni ne kombinime unike. Fundet lekures Mund te jene ne te gjithe ngjyrat. Un Ngjyrat? EPO tashmë përveç të zezës e të bardhës klasike, do të jenë në të gjitha nuancat e metalikes Duke filluar nga argjendi, APO ngjyra e kuqe e CILA në këtë Rast kombinohet në mënyrë të përsosur Edhe me ngjyrën e festave, por MOS harroni TI Lini vend fantazisë Deri në skajet e e kstravagancës. Edhe nëse temperaturat jashtë ndoshta NUK na favorizojnë shumë në veshjen e fustaneve APO fundeve të shkurtër, zgjidhja në këtë Rast është kombinimi i bukur me një påle çizme të gjata, të cilat Gjithashtu janě shumë në modë. Cilat do te jene Modelet me te preferuara për këtë Sezon? Ne te vërtet zgjedhja është e gjere dhe e vështirë. Nga minifundet Tek crayon jupe, nga fundet me bel te lArte Tek ATO me pala pa harruar dhe fundet e gjata te cilat do te jene protagoniste te padiskutueshme te gardërobës verore. Por mungon Pak dhe muajt e pranverës po afrohen kështu Edhe koleksionet e fundeve për pranverë/verë 2018 Tashme janě ne vitrinat e dyqaneve. Per me shume shikoni fotot dhe krijoni nje IDE se Cili Mund te jete kombinimi idéal..